ARA
Tronik Savunma ve Havacılık Tronik Savunma ve Havacılık

DJI Phantom 4 RTK

 

DJI Phantom 4 TRK modelini resmi olarak duyurusunu gerçekleştirdi. Phantom 4 RTK, santimetre seviyesinde seyrüseferi ve yüksek performanslı bir görüntüleme sistemi ile konumlandırmayı birleştiren yüksek hassasiyetli bir drone olup, harita ölçümlerinde verimliliğini ve doğruluğunu arttırmak için operasyonel zorlukları ve maliyetleri  azaltmaktadır.

 

Fiyat Performansı

 

Bir Phantom 4 RTK'nin perakende fiyatı; drone, uzaktan kumanda, iki akıllı uçuş pili, bir uzaktan kumanda akıllı batarya, her iki tip batarya için şarj aletleri, güç adaptörü ve kablosu, dört pervane çifti ve aksesuarları ile birlikte 5,700 Euro'dur. Bir D-RTK 2 Mobil İstasyonunun perakende fiyatı 3,600 € 'dur. Phantom 4 RTK ve D-RTK 2 Mobil İstasyonu da dahil olmak üzere bir paketin perakende fiyatı ise 7,800 Euro'dur.

 

 

DJI Avrupa Direktörü Sunny Liao, “The Phantom 4 RTK, DJI drone’larını ölçüm, haritalama veya inceleme işlemleri için güçlü araçlar olarak kullanan kullanıcılarının özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Drone haritalama ve pazar araştırması ile ilgili geribildirimler aldık ve bu çözümün, büyüme ve potansiyel için önemli bir talep gördüğümüz farklı kurumsal sektörlerdeki katılımımızı ve yeniliğimizi güçlendirmeye olan bağlılığımızı gösterdiğini düşünüyoruz” dedi.

 

 

Eskişehir Web Tasarım