Eurasia Airshow

 

Eurasia Airshow 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek.Eurasia Airshow, etkileyeci uçak sergileme alanını ve nefes kesen uçuş gösterilerini yakından görmek için 28 Nisan 2018 cumartesi günü Antalya Uluslararsı havalimanı’na davet ediyor.

 

Türkiye’nin şova dayalı ilk ve en büyük havacılık organizasyonu Eurasia Airshow için geri sayım başladı!Eurasia Airshow, Türkiye’nin uluslararası uçuş gösterilerini de içeren ilk havacılık fuarı. 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarın ilk üç günü (25-26-27 Nisan 2018) ticari olup profesyonel ziyaretçilere açıktır. 28-29 Nisan 2018 tarihleri tüm ziyaretçilerine kapılarını açacak olan bu büyük havacılık fuarında nefes kesici uçuş gösterileri ve dünya rekorlarına tanıklık etmeye hazır mısınız?  


Gökyüzünün kuşları Antalya’ya iniyor! Eurasia Airshow dünyanın dört bir yanından askeri ve sivil; solo ve uçuş takımları en etkileyici gösterilerini sizin için bir araya getiriyor. Çok uluslu nefes kesici aerobatik uçuş gösterilerini izleyebilmek ve 100’den fazla birbirinden farklı hava aracını yakından görebilmek için Eurasia Airshow’da yerinizi ayırtmayı unutmayın! 


Eurasia Airshow’la havacılık dünyasını yeniden keşfetmeye hazırlanın!

 

Alıntı-Kaynak ve Linkler:

Eurasia

Biletix