Tronik Havacılık gelişmekte olan İHA (Drone) sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Ürettiği ve geliştirdiği projeler ile drone sektörünü daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir. Drone çekimi ile  konusunda ise uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye sahiptir.

 

Yetenekli, tecrübeli pilotları ve en yüksek donanıma sahip drone seçenekleri ile havadan görüntüleme hizmeti vermekteyiz. Mekan ve konunuz ne olursa olsun bizleri arayabilir, havadan görüntülenmesini istediğiniz tüm konulardan bizlerden destek alabilirsiniz.

 

 

Drone çekimi için kullandığımız dronelarımız son teknolojiye sahip yüksek çözünürlükte havadan video ve fotograf çekimi yapma imkanı sunmaktadır. Drone ile yapılan çekimlerde siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına uygun drone çekimi yapan sistemlerde, çeşitlilik sunuyor ve elde edilecek havadan fotograf ve video çekimlerinden ne boyutta bir görsele ihtiyaç duyuyorsanız o ölçekte sizlere teslim ediyoruz.

 

 

Emlak Satışı Faaliyetlerini Yürüten ve Kendini daha fazla kitleye duyurmak isteyen firmalara İHA ve Drone'larıız ile Havadan Görüntüleme Yapıyoruz.

 

İnşaat Çalışmalarınızı Haftalık, Aylık ve yıllık olarak belirli periyotlar ile Havadan Görüntülüyoruz.