Dji Drone ile uçuş yaparken daha fazla uzağa gitmediğini mi farkettiniz. Eskiden çok uzaga gönderirken artık uçuşunuzdan keyif alamıyor musunuz. Bu durumda en iyi yöntem servisimize uğramanız ve drone nunuza drone tamiri ile gereken bakımın yapılması gerekiyor.

 

 

 

Dji Phantom 4

Dji phantom 4 drone ile yatayda yaklaşık 8 km menzile sahaiptir. Görsel görüş hattında bu limitlere ulaşabilirsiniz. Ancak iniş takımlarının zarar görmesi veya başka teknik sorunlar ile bu mesafeye ulaşamabilrisiniz.

İşte tam bu yüzden Dji Servisimizde Dji görüntü aktarma ve telemetri sistemleri incelenerek drone nunuzun eski haline gelmesini sağlıyoruz.

 

 

Hangi Drone Modeli

Bilindiği gibi Dji Phantom serisinde birçok model bulunmakta:

  • Dji Phantom 4 ,
  • Dji Phantom 4 Advanced,
  • Dji Phantom 4 Advanced Plus,
  • Dji Phantom 4 Pro,
  • Dji Phantom 4 Pro Plus

DJI’nin orjinal parçalarına sahip olan Tronik Havacılık, Drone Tamir servisimizde arızalarınıza hızlı bir şekilde onarım yapıyor, ilk günkü gibi olmasına yardımcı oluyoruz. Deneyimli teknik ekibimizle birlikte kendimizi sürekli gelişitiriyor ve en kapsamlı teknik ekipmanlar ile drone tamiri hizmeti veriyoruz.

 

DJI’nin orjinal parçalarına sahip olan Tronik Havacılık Drone Tamir servisimizde arızalarınıza hızlı bir şekilde onarım yapıyor, ilk günkü gibi olmasına yardımcı oluyoruz. Deneyimli teknik ekibimizle birlikte kendimizi sürekli gelişitiriyor ve en kapsamlı teknik ekipmanlar ile drone tamiri hizmeti veriyoruz.

 

Dji Phantom 4 Hakkında

 

Dji Phantom 4

 

Dji Phantom 4’ün magnezyum iskeleti, titreşimleri en aza indirmek için sertliği maksimumda tutarken ağırlığı azaltır. Yeni çekirdek tasarımı, ağırlık merkezini kaldırarak dengeyi geliştirerek onu daha çevik ve etkileyici bir şekilde hassas hale getiriyor.

 

Phantom 3 Pro’dan etkin uçuş süresinde% 25 artışla 30 dakika uçuş yapabibirsiniz. Kameranın görüntüsü her şeyi canlı 720p HD görünümüyle 3,1 mil (5 km) mesafeye kesintisiz iletir. Netliği önemli ölçüde artıran yeni tasarlanmış bir lensle 4K’da 30 fps’den ve 120 fps’ye kadar videolar çekin.

 

Phantom 4 Pro

 

Dji Phantom 4 Pro, ikonik Phantom serisini yeniden tanımlayarak görüntüleme ve zekayı yeni zirvelere taşıyor. Geliştirilmiş kamerası, 100 Mb / sn bit hızında 4K / 60 fps ve 20 megapiksele kadar fotoğraflar çekerek önemli ölçüde daha iyi görüntüler alır. Flight Autonomy sistemi, her yönde 30 metreye kadar menzile sahip toplam 5 yön engel algılama için çift arka görüş sensörü ve iki Uçuş Süresi menzil görüntüleme kamerasını içerir.

 

Yükseltilmiş Lightbridge HD video iletim sistemi, 4,3 mil (7 km) genişletilmiş maksimum iletim aralığı sunar ve ayrıca 2,4 GHz ve 5,8 GHz arasında geçiş yapmanızı sağlar. Uçağın Akıllı Uçuş Bataryası ayrıca, 30 dakikalık uzatılmış uçuş süresini mümkün kılmak için 5870 mAh kapasiteye sahiptir.

 

Phantom 4 Pro +

 

Dji Phantom 4 Pro +, yerleşik ekrana sahip yeni Uzaktan kumandayı içerir. 1000 cd / m2 parlaklığa ve dahili DJI GO 4 uygulamasına sahip 5.5 inç 1080p ekrana sahiptir. Uzaktan kumanda ayrıca HDMI bağlantı noktası, Micro SD yuvası, mikrofon, hoparlör ve Wi-Fi bağlantısı ile donatılmıştır.

 

Phantom 4 Pro Obsidian

 

Hem P4P hem de P4P Obsidian aynı ürün özelliklerini paylaşıyor. Bununla birlikte, P4P Obsidian tamamen yeni bir mat siyah kasa ve Gümüş kamera ile geliyor.